• Nasze rekomendacje
  •  
    Są rzeczy, o których wiemy, że je wiemy. Są rzeczy, o których wiemy, że ich nie wiemy. Ale są też rzeczy, o których nie wiemy, że ich nie wiemy.
    Donald Rumsfeld






    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Nasza Użytkowniczka Baska.S94 wydała swoją długo zapowiadaną powieść pt. "Echo obcych wspomnień".
    15 maja w Bibliotece Publicznej w niewielkiej miejscowości Boleszkowice w zachodniopomorskim odbędzie się jej pierwsza prezentacja połączona z wieczorem autorskim.
    Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
    Więcej informacji, w tym o możliwości zakupu książki znajdziecie tutaj.
    PYTANIE DO WSZYSTKICH.
    CZY KTOŚ MA POMYSŁ NA SENTENCJĘ MIESIĄCA?
    Więcej informacji



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Tekst z silnym akcentem

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Marcin Sztelak
Posty: 5205
Rejestracja: 21 lis 2011, 12:02

Tekst z silnym akcentem

#1 Post autor: Marcin Sztelak » 31 maja 2018, 14:48

napisałem za mało
śmiesznych wierszy
z czego niewątpliwie rozliczą
powiedzmy dwa piędziesiat
od wersu
czyli najtańsze piwo

w tej kwesti jestem purytański
tylko do trzeciego następne
już za zdrowie
puenty

zagubionej pomiędzy słowem
rzuconym na wiatry
a zapisanym na serwetce

ulotnej jak reszta
wrzucona pańskim gestem
do kałuży

która wyschnie
wraz z gardłem pozostaną szepty
miód
twoich ust na spierzchnięte
poezje

witka
Posty: 3230
Rejestracja: 28 wrz 2016, 12:02

Tekst z silnym akcentem

#2 Post autor: witka » 31 maja 2018, 15:52

Wciągam.
Nie bój się snów, dzielić się tobą nie będę. - Eka

Awatar użytkownika
eka
Posty: 19039
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Tekst z silnym akcentem

#3 Post autor: eka » 31 maja 2018, 19:25

Marcin Sztelak pisze:
31 maja 2018, 14:48
wraz z gardłem pozostaną szepty
miód
twoich ust na spierzchnięte
poezje

Twoje wiersze, a szczególnie pointy są coraz lepsze, jak dla mnie oczywiście.
Również dlatego, że gubią rytm, do jakiego przyzwyczaiłeś:)
Na pohybel... równoważniki zdań!
: )

Agnieszka R.
Posty: 981
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

Tekst z silnym akcentem

#4 Post autor: Agnieszka R. » 01 cze 2018, 09:50

Nie przepadam za wierszami o wierszach, ale ten fajny z dość interesująca puenta.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „WIERSZE BIAŁE I WOLNE”