• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

koniec sezonu

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mchuszmer
Posty: 866
Rejestracja: 26 paź 2015, 21:15

koniec sezonu

#21 Post autor: Mchuszmer » 18 paź 2018, 09:21

Hejhej, Mirek. Niby taki, jak zwykle, ale właśnie to poszarpanie (płynne poszarpanie) go wyróżniło i dało poczuć zrezygnowanie i ciężar, jakby wersy szły przez ściśnięte gardło; podoba się.

Miło Cię widzieć, Ardo :-D.
mchusz, mchusz.

Awatar użytkownika
Agnieszka R.
Posty: 911
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

koniec sezonu

#22 Post autor: Agnieszka R. » 18 paź 2018, 09:45

Panie Mchuszmerze i to ma być refleksja? nowy wymiar? podoba się, i tylko tyle?:) Przecież tutaj ałtor powrzucał różne grzyby do barszczu w tym smrodusy i uważa że zrobił pyszną zupę, z zagubionych księżyców? a ja się pytam szacownych recenzentów, szanowne grono Portalu tegoż zacnego:) o czym ta zupa jest? ja nie jestem jakiś demirug, ale czuja do wierszy mam, ja zwykła kobieta i nie będę przytaczać świetnego geniusza, że "wiem, że nic nie wiem":) powiedzmy szczerze Panie Szmerze, że znajomość ałtora z innego portalu nie zwalnia od uczciwej oceny tekstu powyższego i przyznania, że to zwykły gniot. No ludzie, gdzie ja jestem? Na portalu literackim czy pod sklepem?

Awatar użytkownika
mirek13
Posty: 1617
Rejestracja: 18 mar 2017, 19:23

koniec sezonu

#23 Post autor: mirek13 » 18 paź 2018, 10:37

Tam jest rzeczywiście twoje miejsce.
Z ziomalami pod sklepem.
Dzięki Szymek.

Awatar użytkownika
Agnieszka R.
Posty: 911
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

koniec sezonu

#24 Post autor: Agnieszka R. » 18 paź 2018, 10:40

Mireczku jam niedorozwinięta, ale mam piękny uśmiech:) jestem Beatka.
" To prawda,
że wzrastałam krzywo,
z kończynami w niewłaściwych
miejscach
i gigantyczną głową
kręcącą się wokół własnej osi.
Ale jakie ja miałam życie!
Jakie doświadczenia!"
J. Katz

Awatar użytkownika
mirek13
Posty: 1617
Rejestracja: 18 mar 2017, 19:23

koniec sezonu

#25 Post autor: mirek13 » 18 paź 2018, 10:44

Jesteś, kim jesteś.
Kompletnie mnie to nie interesuje, bo pewnie masz pełno imion i nicków.
Ale idź już stąd, bo strasznie śmiecisz.
Już znam twoją opinię, dziękuję i żegnam, bo nie wiem (albo wiem) coś się tak nagle do mnie przypieprzyła.
I nie ma to nic wspólnego z wierszem.
Cześć. :beer:

Awatar użytkownika
biegnąca po fali
Posty: 2527
Rejestracja: 08 kwie 2016, 18:24

koniec sezonu

#26 Post autor: biegnąca po fali » 18 paź 2018, 12:37

Są może na tym portalu jacyś Admini? Bo tutaj ewidentnie uprawia się trolling, a władza nic. No prawie nic.
i przeszłość
dopóki widać ślady

AS...


za zamknięciem powiek wolność
o której nie umiem myśleć

witka

Awatar użytkownika
Mchuszmer
Posty: 866
Rejestracja: 26 paź 2015, 21:15

koniec sezonu

#27 Post autor: Mchuszmer » 18 paź 2018, 18:42

trudne dzieciństwo pisze:
18 paź 2018, 09:45
Panie Mchuszmerze i to ma być refleksja? nowy wymiar? podoba się, i tylko tyle?:) Przecież tutaj ałtor powrzucał różne grzyby do barszczu w tym smrodusy i uważa że zrobił pyszną zupę, z zagubionych księżyców? a ja się pytam szacownych recenzentów, szanowne grono Portalu tegoż zacnego:) o czym ta zupa jest? ja nie jestem jakiś demirug, ale czuja do wierszy mam, ja zwykła kobieta i nie będę przytaczać świetnego geniusza, że "wiem, że nic nie wiem":) powiedzmy szczerze Panie Szmerze, że znajomość ałtora z innego portalu nie zwalnia od uczciwej oceny tekstu powyższego i przyznania, że to zwykły gniot. No ludzie, gdzie ja jestem? Na portalu literackim czy pod sklepem?
Beatko droga :-) Twoja optyka, Twój czuj i co tam jeszcze, co uważasz za jedynie słuszne. Ja niczego Tobie nie narzucam.
Dziwne zarzuty, bo przecież sama produkujesz tylo złośliwe epitety i nie wynikło z nich póki co nic (może jedynie uwaga, że wiersz jest porwany, ale nie wiadomo, w jakim sensie). U mnie nie tylko lajk, ale to, co napisałem, odnosząc się do formy, która na moje emocje działa i wolno jej. Treść wiersza nie jest szczególnie zawoalowana i nie czułem potrzeby doktoryzowania się nad nią, ale zastanawia mnie, czemu "różne grzyby" - tu nawet nie ma wielu rekwizytów, a takie księżyce to np. i wypatrywanie ich, i czas, który przeważył i obiektywnie nie wróci, i noce etc.
Nie, ngdzie nie twierdzę, że to mega wyrafinowane, ale też skupiam się przecież na formie i wkomponowuje mi się to w całość. Btw, szarpanie fajnie współgra z pajęczyną.
Możesz nie pamiętać z innego miejsca, że nieraz Mirkowi tekst zjechałem, ale to nie ma znaczenia: swoją interpretację możesz nałożyć na każdy post, tylko, że dziwnie to wygląda, kiedy wobec Ciebie można było (a nie zrobiłem tego) poczynić podobny zarzut, tylko na odwrót - w końcu się znacie (a już na pewno zwraca uwagę ta zawziętość w nawracaniu). Miłujmy się. :-)
mchusz, mchusz.

Awatar użytkownika
Agnieszka R.
Posty: 911
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

koniec sezonu

#28 Post autor: Agnieszka R. » 18 paź 2018, 18:57

Dziękuję Panie Szmerze. Miłujmy się:)
Pozdrawiam
Beatka:)

Awatar użytkownika
Mchuszmer
Posty: 866
Rejestracja: 26 paź 2015, 21:15

koniec sezonu

#29 Post autor: Mchuszmer » 18 paź 2018, 19:29

:cha:
Simon Alex.
mchusz, mchusz.

szczepantrzeszcz
Posty: 554
Rejestracja: 28 lis 2016, 22:03

koniec sezonu

#30 Post autor: szczepantrzeszcz » 18 paź 2018, 20:45

Cholera, moje sny też obrastają pajęczyną niczyją. Samo nie przejdzie.

Dobre, bo wytrawne ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „WIERSZE BIAŁE I WOLNE”