• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

w zgodzie ze sobą

Wiadomość
Autor
nienażarty
Posty: 557
Rejestracja: 24 mar 2013, 20:18

w zgodzie ze sobą

#11 Post autor: nienażarty » 19 cze 2023, 12:05

eka pisze:
18 cze 2023, 18:02
Ale może na początek obejrzyj dokument "Tylko nie mów nikomu". Ewentualnie zdobądź akta procesowe księży odsiadujących (bodajże dwóch) karę bezwzględnego więzienia, a nie tylko przenosin z jednej parafii do kolejny
chyba jednak obejrzę, ale niestety TVN jest telewizją niemiecką polskojęzyczną - wiele razy już przepraszali za kłamstwa. Jak Polak bardzo mnie boli, że takie coś u nas jest. Poprzednie pokolenia, które walczyły o Polskę pewno się w grobie przewracają. O ile możliwe sprawdzę źródła
eka pisze:
18 cze 2023, 18:02

A Rzecznik praw pacjenta poza wypadkami śmierci, ma ponad 1500 spraw dotyczących utraty zdrowia przez kobiety w związku z owym prawem. Oczywiście bezpośrednio winni są lekarze, tzw. błąd w sztuce lekarskiej, ale pośrednio za to nasze (najbardziej restrykcyjne w Europie obok Malty) prawo antyaborycyjne odpowiada jego wnioskodawca, czyli większość parlamentarna, rządząca
Zbyt szybkie wnioski - tzw manipulacja. Błędy lekarzy wynikają z prawa aborcyjnego - bzdura. Proszę trochę pobyć wśród tych ludzi i zobaczyć jak ciężka i odpowiedzialna jest ich praca i jak oni sami takie wypadki (czasem od nich niezależne) przezywają.
eka pisze:
18 cze 2023, 18:02
Naprawdę sądzisz, że jestem pedofilem?
A czy Ty jesteś ową dewiacją:
nienażarty pisze: ↑
Ja nigdzie nie napisałem że jesteś pedofilką - przytoczyłem tylko slowa Chrystusa (pewno wiesz kto to jest) ratującego życie jawnogrzesznicy. "kto jest bez grzechu..." dotyczy wszystkich grzechów z całego życia a nie tylko grzechu pedofilstwa
Radzę więcej czytać i słuchać nie tylko TVN Poznanie argumentów obu stron daje podstawę do wyrobienia sobie własnego zdania, a nie powtarzania haseł propagandowych.

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16904
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

w zgodzie ze sobą

#12 Post autor: eka » 19 cze 2023, 17:44

nienażarty pisze:
19 cze 2023, 12:05
niestety TVN jest telewizją niemiecką polskojęzyczną - wiele razy już przepraszali za kłamstwa.
TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna, wchodząca w skład Grupy TVN, dawniej należącej do 2015 roku do grupy medialnej ITI, następnie w latach 2015–2018 do Scripps Networks Interactive, w latach 2018–2022 do Discovery, a od 2022 roku do koncernu Warner Bros. Discovery. (Wiki)
nienażarty pisze:
19 cze 2023, 12:05
Błędy lekarzy wynikają z prawa aborcyjnego - bzdura.
Jeśli masz wnuczki, to oby one nie trafiły z ewentualnymi powikłaniami ciążowymi do ginekologów/położników zestrachanych ostatnią poprawką ustawy aborcyjnej.

nienażarty pisze:
19 cze 2023, 12:05
przytoczyłem tylko slowa Chrystusa (pewno wiesz kto to jest)
Ulżyło? No to się cieszę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TRADYCYJNE FORMY RYMOWANE”