• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

List otwarty

Wszystko, co wydaje się za krótkie...
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
falkon

List otwarty

#1 Post autor: falkon » 27 kwie 2019, 14:32

Korzystając z chwili wolnego czasu, piszę do Ciebie list z więzienia. U mnie cisza aż piszczy. Dobrze karmią, trzy razy dziennie. Raz w tygodniu prysznic.

Chciałbym wiedzieć, czy dobrze się bawisz, czy chodzisz na imprezy do,Eda` Chyba się nie gniewa za ostatnią demolkę, połamane krzesła. Nie otrzymuję od Ciebie listów, różnie myślę, może masz innego. Wierz mi! Jeśli tak, to nóż w słońcu zabłyśnie.

U mnie rozrywek mało, jedynie książki, ale czytać nie lubię, jak i ty zresztą. Siedzę w izolatce, poturbowałem frajera, zadzierał. Wiem, mam trudny charakter, to temat do dyskusji.

Wiesz! Nawijał tutaj jeden facio, że jedna laska czekała na swojego 20 lat. Musiała go bardzo kochać. Zaraz, zaraz, jak jej było? Chyba Penelopa. Dziwne, nie znam żadnej o takiej ksywie, by po mieście śmigała. Ten , co mi tutaj opowiada różne historie, to pochodzi z Bydgoszczy, To wyjaśnia.

Mam mały teatrzyk pod celą. Pająk i mucha mają kryjówkę przy kracie. Bawią się w chowanego i w berka. On czatuje na nią, ona bzyczy, ucieka. Najciekawszy będzie ostatni akt. Egzekucja. Obym był przy tym.

Pożółkła ściana niemalowana od lat, przypomina globus. Pęknięcia i rysy wyznaczają morza i lądy. Gdybym miał wyobraźnię, poszedłbym teraz na szczyty niezdobyte, może są takie, zapomnieć na chwilę o slumsach.

Napisz co u Ciebie. U chłopaków z doliny księżyców. Czy dobrze buców kroją, czy któryś się powalił. Wiesz przecież, że nikomu tego nie życzę.

Raz dziennie jest spacer, godzinę. Nie idę mówię. Klawisz musisz. Kręcę się jak wariat, zgrzytam zębami kopię kamyczki pluję.

Muszę na chwilę przerwać. Jest dzwonek na apel. Wchodzi ekipa z drewnianym młotkiem i wali w kratę. Cela numer jeden, stan jeden, melduję. Niby czym miałbym przepiłować, mam dwa razy dziennie kipisz.

Za chwilę klawisz zgasi światło `żeby ci życie zgasło gadzie` Tak się tutaj mówi, nie słyszy, ale wie.

Jedna mała żarówka za siatką przy suficie ćmi, żeby trafić do bardachy w nocy. Klawisz patrzy przez judasz, czy się nie powiesiłem.

Kończę już Mój kwiatuszku. Myślę, że mi się przyśnisz. Twój na zawsze Odys.


Ps. Nie wiem, czy wiesz. Ten facio od Penelopy ma ksywę Odys.
Gdy odklepię swoje, muszę ich odwiedzić w Bydgoszczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „OKRUCHY PROZATORSKIE”