• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Dobra jesteś

Wszystko, co wydaje się za krótkie...
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hardy
Posty: 1354
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:32
Płeć:

Dobra jesteś

#1 Post autor: Hardy » 27 maja 2022, 14:31

– Yhy, yhy, yhyyy… Uff. Dobra jesteś. Aleś mnie wykończyła. Gdzie są fajki? Podasz? No dobra, leż, sam wezmę. Kurde, ale mi łeb rwie! Tabletki, daj tabletki. Dwie! Dobra, już mam… Ile, cholera, wychlałem? Czemu nic nie mówisz?! Było w dechę, co?! Kurde, czy łeb nie przestanie… Uff, chyba przechodzi. Najwyższy czas, wiesz przecież, że za godzinę muszę być w robocie. Ale poczekaj, tylko wrócę to cię znów tak wezmę w obroty, że przez godzinę dychać nie będziesz. Znasz mnie, wiesz, że słowa dotrzymuję.
O kurde, to jest… No nic, to cię wypuszczę i do szafy. Pa. Wieczorem znów będzie dmuchanko...

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Dobra jesteś

#2 Post autor: eka » 27 maja 2022, 17:05

Ładnie to tak? Znęcać się nad bratnią duszą? Ale ma pecha z "dzielnym" użytkownikiem, nawet na słówko protestu bidula się nie zdobyła. Dobra w tym masochizmie, fakt.
I zapewne wygodna w obsłudze.
A teraz Autor da wykład o prawdziwym mężczyźnie... : )

Awatar użytkownika
Hardy
Posty: 1354
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:32
Płeć:

Dobra jesteś

#3 Post autor: Hardy » 27 maja 2022, 18:35

Eka, ja tylko "obserwatorem życia jezdem, z niego czerpiem pełnemi garściami do pisania swego. Nie mnie oceniać, zbyt biedny ze mnie pisarczyk jezd". No :smoker:
A o "prawdziwym mężczyźnie" to dopiero wtedy, kiedy mnie najdzie. Pomysła trza mieć :myśli: :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „OKRUCHY PROZATORSKIE”