• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

z cyklu złote myśli - gówienko

Wszystko, co wydaje się za krótkie...
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Agnieszka R.
Posty: 911
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

z cyklu złote myśli - gówienko

#1 Post autor: Agnieszka R. » 16 paź 2018, 20:40

"Gówienko".

Narobiło się "pomazańców bożych" i już zdanie krytyczne czytelnika się nie liczy, tylko bij! zabij! Ja mam talent! A ty zero!
I ukaże się, za przeproszeniem jakieś gówienko z dużą ilością komentarzy, a jeszcze autor wcześniej zabłysnął, np: lepszymi tekstami, to już w ogóle - tysiąc osób obejrzało, mimo, że to tylko gówienko, a inny tekst z jednym komentarzem, ale o dwa stopnie lepszy leży nieczytany.
Nie dość, że takie gówienko przeczytałam, wysilałam się, by napisać komentarz, to jeszcze biją. Wniosek: nie podchodź do gówienka, bo może być pożar. Z takim to nie wiadomo, czy jeszcze w tyłku, czy się już urodził, choć większe ryzyko, że w tyłku. I wtedy przez takie gówienko mamy buuum!
Uczę się pokory, i z każdym dniem coraz bardziej zdaję sobie sprawę, na jakim poziomie jest moje pisanie, staram się. Ale jak już widzę autora z "marką", który niezłe teksty wcześniej pisał, a nagle wypuścił gówienko, to dlaczego nie można napisać, że się nie podoba. Bo co? A, bo pomazaniec. Przykładowo, uczę się, i jak czytam takie gówienko, to potem podobne błędy powielam i już nie wiem czy się rozwijam i ruszyłam kroczek do przodu, czy jak ta kupa skończę w klozecie albo na śmietniku, gdzie z robaczkami rozdziobią mnie niestety nie kruki i wrony ale potwór, który w poprzednim wcieleniu był gówienkiem.
Jeśli autor się nabzdycza i atakuje za krytykę w sposób gorszy od nastolatka, bo godzi w osobę czytelnika, a nie w jego komentarz, to dopiero poziom i gówienko. Oczywiście gówienko też chce być kochane, pragnie by go popieścić, dlatego nie można za długo bić piany przy takim, bo się tylko cieszy podejrzewam, znając jego poziom." :)

Awatar użytkownika
Toyer
Posty: 1154
Rejestracja: 29 kwie 2012, 17:44
Płeć:

z cyklu złote myśli - gówienko

#2 Post autor: Toyer » 16 paź 2018, 21:14

Gówienko robi z nas każdy(I to codziennie jeśli nie ma zatwardzenia) , potem spuszcza wodę i o nim zapomina a nie pisze o nim przemyślenia. Chociaż rozumiem tekst bardzo dobrze:)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Agnieszka R.
Posty: 911
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

z cyklu złote myśli - gówienko

#3 Post autor: Agnieszka R. » 16 paź 2018, 21:27

Sęk w tym, że czasem tego g... jest tak dużo, że szambo zapycha, w mózgu się lasuje albo smrodem przesiąkasz niesamowicie, że przez wiele dni walczysz, bo zjawisko habituacji słabo zadziałało;)

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16866
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

z cyklu złote myśli - gówienko

#4 Post autor: eka » 16 paź 2018, 21:31

Dużo w tym (gówienku) racji. Wiele takich tekstów się pojawia. Bicie piany, zamiast dyskusji merytorycznej. A przy okazji reklama.

Awatar użytkownika
Agnieszka R.
Posty: 911
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

z cyklu złote myśli - gówienko

#5 Post autor: Agnieszka R. » 16 paź 2018, 21:42

eka pisze:
16 paź 2018, 21:31
Bicie piany, zamiast dyskusji merytorycznej. A przy okazji reklama.
Oczywiście:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „OKRUCHY PROZATORSKIE”