• Nasze rekomendacje
  •  
    CO WARTO PRZECZYTAĆ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI?
    Dziś Lucile poleca wiersz bonkrety
    pt. "Spisane będą" (dyptyk)

UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    [email protected]
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"

Skojarzenia

Wasze pomysły na gry i zabawy - niekoniecznie literackie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
eka

Skojarzenia

#31 Post autor: eka » wt paź 02, 2018 4:51 pm

Ile się chce, Jago:)
Od jednego po tyle, ile się da.

Awatar użytkownika
EdwardSkwarcan

Skojarzenia

#32 Post autor: EdwardSkwarcan » śr lis 28, 2018 8:43 pm

drzewo - opał - suszone gówno

Awatar użytkownika
bonkreta

Skojarzenia

#33 Post autor: bonkreta » ndz lut 17, 2019 11:29 am

nawóz - ekologia - GMO
Nie chcę żyć w swoich dziełach, chcę żyć w moim apartamencie. - Woody Allen

Awatar użytkownika
eka

Skojarzenia

#34 Post autor: eka » ndz lut 17, 2019 1:34 pm

inżynieria - laboratorium - szalej - sliwki nierobaczywki - diamentowa pestka - czemu mi to robisz - galwanizator - morszczyn wyprasowany - sinice bałtyckie - saga o fokach - seminarium muszej arystokracji - nabzdyczenie - korozja układu limfatycznego - blaknięcie - rysy na giewoncie - musztra leniwych pasożytów - karma - nie śpiewaj w muzeum - trzeba rozebrać choinkę - znowu kuxwa wiosna - zmierzch okołoplanetarny - trzeba zniknąć w oku mgieł - transponder - czułe noże - strach na końcu impulsywnej autostrady do MZK - podwieszony dzwonek pod kopułą światów równoległych - jastrzębi jęzor - zamknij się

Awatar użytkownika
bonkreta

Skojarzenia

#35 Post autor: bonkreta » ndz lut 17, 2019 10:15 pm

otwórz się - sezam - skarb - Pan Samochodzik - pani Słowikowa - gniazdo - dom - serial - seria - palba - fajerwerki - upojenie - otrzeźwienie - sole - zasady - kręgosłup - dysk - jpg - kopia zastępcza - falsyfikat - mistyfikacja - oliwa sprawiedliwa

Awatar użytkownika
eka

Skojarzenia

#36 Post autor: eka » pn lut 18, 2019 10:24 pm

woda drży na laboratoryjnym szkiełku - napięcie powierzchniowe - musi być proste - egezmplificentum - ta koniczynka ma dziewięć rozgałęzień - tarcza pod ręką - wiatr na gwizdnięcie - lubię skojarzenia - uśmiech co z dziupli wyleci - miazga słowa - sześcioramienny strach - taniec orek - ocean nie ustępuje - nie chcieć tego - nóż z wody - pływy - nieśmiertelna meduza - Grecja - Saloniki - mieszczańskie draperie - ambicja niszczy - poezja jest mordercą - mieć w nosie - nos ma mnie - starczy budy dla wszystkich - jak się kończy - nie tak jak zaczyna

Awatar użytkownika
bonkreta

Skojarzenia

#37 Post autor: bonkreta » pn lut 18, 2019 10:42 pm

nie taki diabeł straszny - strach na wróble - słoma - wiejski świątek - betonowa dżungla - piktogramy - zaginione cywilizacje - profetyzm - szklana kula - pokaleczone palce - kto się nie sparzy - doświadczenie - ślady pamięciowe - umiejętność wnioskowania - percepcja - instynkt

Awatar użytkownika
eka

Skojarzenia

#38 Post autor: eka » wt lut 19, 2019 6:50 pm

tabuny koni ewolucji - bakterie wodorowe - krzywy nos makaka - wielka wtopa galaktyk - nieuzbrojone palce stóp - wspinaczka po udzie - zachód logiki - uczeni na stosy poeci na trony - w BOR-ze szyszki kłują muchomory trują sarenki prześladują - gdzież jest ten czas w kolorze cytryny a nie uryny - miałaś chęć zostań więc - android - w mózgu wirowanie rój znój kuj h...

Awatar użytkownika
bonkreta

Skojarzenia

#39 Post autor: bonkreta » wt lut 19, 2019 7:01 pm

niedotlenienie - pamięć wsteczna - życie płodowe - pępowina - piramida potrzeb - poczucie przynależności - wolność teoretyczna - demokracja fasadowa - podkopane fundamenty - ruiny - starożytność - upadek imperium - powrót do korzeni - podatny grunt - mrowisko - królowa - Bona - italo disco - szlagiery - trafia szlag

Awatar użytkownika
eka

Skojarzenia

#40 Post autor: eka » ndz lut 24, 2019 10:45 pm

krytyka, brak akceptacji, odmienność oglądu, brak szerszego spojrzenia, brak wojen w Europie, śladami wielonarodowej Rzeczypospolitej Jagiellonów, kompleksy, cisza

ODPOWIEDZ

Wróć do „GRY I ZABAWY”