• Nasze rekomendacje
 •  
  CO WARTO PRZECZYTAĆ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI?

  Dziś polecamy:
  Grafoman - Przerwa
  Gloinnen - Wagabunda '21


  Motto dnia:
  "Spróbuj zapalić maleńką świeczkę, zamiast przeklinać ciemność" - powiedzenie Konfucjusza


  UWAGA!
  JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
  [email protected]
  PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"  Sugeruję używanie przycisku Aktywne tematy Pozwala widzieć wszystkie nowości
   

Ramowy regulamin konkursów na Ósmym piętrze

Nasze konkursy portalowe
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gorgiasz
Posty: 1847
Rejestracja: 16 kwie 2015, 14:51

Ramowy regulamin konkursów na Ósmym piętrze

#1 Post autor: Gorgiasz » 04 cze 2018, 11:11

Ramowy regulamin konkursów na Ósmym piętrze
1. Konkursy na Ósmym Piętrze mogą się odbywać w dowolnych kategoriach literackich, oraz graficznych.
2. Organizatorem konkursu na Ósmym piętrze może być każdy Użytkownik, pod warunkiem, że zgłosi się do Administracji z pomysłem konkursu i taki pomysł zostanie zaakceptowany.
3. Organizator dobiera sobie Męża Zaufania. Mąż zaufania musi być członkiem Zespołu zarządzającego i wyrazić zgodę na pełnienie tej funkcji.
4. Organizator wraz z Mężem Zaufania są automatycznie wykluczeni z konkursu.
5. Organizator ogłasza rodzaj i temat konkursu, ilość i rozmiar prac, oraz termin ich nadsyłania, a także termin głosowania.
6. Utwory nadsyłane na konkurs nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane.
7. Prace konkursowe są wysyłane do Męża Zaufania, który oznacza je numerami i publikuje w osobnym wątku, w kolejności napływania, przechowując w absolutnej tajemnicy nicki ich Autorów. Ogłasza je dopiero po zakończeniu konkursu.
8. O wyniku konkursu decyduje tajne głosowanie Użytkowników. W głosowaniu mogą brać udział jedynie Użytkownicy zarejestrowani nie później, niż dwa miesiące przed ogłoszeniem konkursu.
9. Organizator przeprowadza, w wyznaczonym terminie, głosowanie i – po jego zakończeniu – ogłasza wyniki. W przypadku remisu w głosowaniu, decyzję o przeprowadzeniu dogrywki, bądź przyznaniu miejsc ex-aequo, podejmuje Organizator.
10. W głosowaniu nie wolno oddawać głosów na własne utwory.
11. Za prawidłowy przebieg konkursu odpowiedzialność ponosi organizator.
12. W konkursie może brać udział każdy zarejestrowany Użytkownik Portalu, pod warunkiem, że do dnia ogłoszenia konkursu opublikował co najmniej dwa utwory, w tym co najmniej jeden w kategorii aktualnego konkursu.
13. Osoby sprawujące funkcje zarządzające na Portalu mogą brać czynny udział w konkursach, pod warunkiem, że nie są w nich Organizatorami, albo Mężami Zaufania.
14. W przypadkach wymagających zmiany, lub całkowitego, bądź częściowego odstępstwa od Regulaminu Ramowego, Organizator ma obowiązek ogłoszenia tych zmian najpóźniej z chwilą rozpoczęcia konkursu.
15. Organizator konkursu jest zobowiązany do udzielenia wszelkich informacji związanych z konkursem (z wyjątkiem informacji o Autorach) na pytanie zainteresowanych Użytkowników.
16. Nagrodami w konkursach mogą być publikacje naszych Użytkowników, przekazane Administracji w ramach promocji, oraz przedmioty ofiarowane przez inne osoby, w tym również niezwiązane z Portalem. Opcjonalnie (w miarę możliwości technicznych) zwycięzcy mogą być dodatkowo nagradzani dyplomami.
17. Każdy utwór, zajmujący miejsce od 1 do 3 zostanie dodatkowo opublikowany we właściwym rozdziale odpowiedniej czasowo Antologii. Zgłoszenie utworu do konkursu oznacza zgodę Autora na takową publikację.
18. Każdy konkurs może zostać odwołany przez Administrację, w przypadku stwierdzenia uchybień regulaminowych, bądź przez Organizatora, jeśli zaistnieją istotne przyczyny takiego odwołania.
19. Wszelkie zmiany w powyższym regulaminie wymagają formy pisemnej i muszą zostać ogłoszone nie później, niż na trzy dni przed rozpoczęciem kolejnego konkursu.

/-Administracja

witka
Posty: 3230
Rejestracja: 28 wrz 2016, 12:02

Ramowy regulamin konkursów na Ósmym piętrze

#2 Post autor: witka » 04 cze 2018, 11:55

Żarówki się przepalają.
Nie bój się snów, dzielić się tobą nie będę. - Eka

ODPOWIEDZ

Wróć do „KONKURSY NA ÓSMYM PIĘTRZE”