• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

Zanim wejdziesz na ósme piętro - pokój dla Gości
Na tym forum można pisać bez konieczności logowania
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#41 Post autor: skaranie boskie » 23 wrz 2018, 02:26

Bronmusie, umówmy się, że jeśli mnie nazwiesz chujem, ujdzie Ci to bezkarnie, podobnie, jak uchodzi Refluksowi.
Moje z nią stosunki towarzyskie dopuszczają - jak widać - podobne, pieszczotliwe określenia. Od innych ani Ty, ani ona nie macie pozwolenia na inwektywy, dlatego za ich stosowanie dostajecie kary. Refluks wyraziła się w niecenzuralny sposób w stosunku do Ciebie, za co otrzymała upomnienie, po którym sobie odpuściła wyzwiska. Ty nie potrafiłeś się podobnie zachować, w swej chorej wyobraźni dopatrując się zmasowanego ataku moderatorów na twoją, wyjątkową zapewne, osobę. Zejdź, proszę, na ziemię i zacznij stosować do siebie taką samą miarę, jaką próbujesz stosować do innych, dokładnie tak, jak czynią to nasi moderatorzy.

PS. Nasz czat rządzi się nieco innymi prawami, niż całe forum. Dopuszczamy na nim do nieco gorętszych dyskusji, nierzadko popieranych dosadniejszym słownictwem. Wszystko jednak ma swoje granice, dlatego dziś, również tam zmuszony byłem zareagować, co - jak sądzę - stało się z korzyścią dla samej dyskusji.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#42 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 05:48

lczerwosz pisze:
23 wrz 2018, 00:43
Sprawiedliwość nie zawsze oznacza równość. Zawsze chodzi o skuteczność. Jednego wystarczy pouczyć, dla innego nie wystarcza roczna banicja.
No to żeś pojechał teraz równo i sprawiedliwie!!! Takie hasło jak "równi wobec prawa" mówi Ci coś? Zapewne nie, bo Ty wolisz hasło prezentowane przez tzw. "dobrą zmianę" , czyli "równi i równiejsi". Wystarczy tutaj dać przykład jednego z "narodowców" oraz obojętnie którego opozycjonisty - no i stosunek do nich prokuratury. Takim właśnie prokuratorem jesteś Ty na forum, z funkcją na dodatek sędziego. Dwa w jednym - prawie, że Ziobro ... Lecz Ty i tego zapewne nie zrozumiesz. Szkoda moich słów.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#43 Post autor: skaranie boskie » 23 wrz 2018, 14:09

Bronmusie, trochę mylisz pojęcia.
Przypominam Ci, że jesteś na portalu literackim, na którym tylko fragmentarycznie dopuszczamy dyskusje z literaturą niezwiązane. Jednak i te muszą być prowadzone w cywilizowany sposób, o czym od jakiegoś czasu wszyscy próbujemy Ci przypomnieć.
Niedawno prowadziłeś własne forum dyskusyjne, na którym byłeś łaskaw nie tylko dwie role - sędziego i prokuratora - odgrywać, ale dodatkowo również przejąłeś intratną posadę kata. Jakoś ta niedwuznaczna postawa nie przeszkadza Ci oskarżać osób dbających o porządek na Ósmym piętrze o, przez Ciebie jeno wymyślone, winy. Pamiętaj, że jesteś w grupie "nowo zarejestrowani użytkownicy", co - w przypadku kolejnej kary regulaminowej (a jesteś jej wyjątkowo bliski) - oznacza usunięcie konta z portalu bez prawa powrotu. Przemyśl to, proszę, zanim ktoś z nas po raz kolejny sięgnie do przysługujących mu zasobów.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#44 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 15:35

Ale ja o tym doskonale wiem - i tak jak ostatnio - rolę doprowadzenia mnie prostą drogą do bana - dla Ciebie "w białych rękawiczkach" już przejął Lczerwosz. Czyżbym się mylił? Jego wczorajszy akt ostrzegawczy jest całkowicie wyssany z palca co do mojej winy. Co zresztą widać po uzasadnieniu, w którym moja wypowiedź była z rodzaju "LUWRU" w stosunku do bardzo wielu wypowiedzi refluksa pod moim adresem.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#45 Post autor: skaranie boskie » 23 wrz 2018, 15:57

Dość!
Przyjmij do durnego łba, że nie jesteś pępkiem świata i działalność Ósmego piętra nie obraca się wokół twojej osoby. Jeśli czujesz się tu źle traktowany, możesz odejść. Nikt nie ma obowiązku pozostawania u nas wbrew woli. Jeśli jednak twoją wolą jest udział z życiu naszego portalu, musisz dostosować się do panujących na nim zasad, my bowiem do twoich wymysłów stosować się ani nie musimy, ani nie chcemy. Jeżeli, od tej chwili, znajdę na forum choćby jeden twój wpis, szkalujący w jakikolwiek sposób moderatorów, twoje konto zostanie usunięte w trybie natychmiastowym, bez prawa powrotu. To samo dotyczy wszystkich innych kont, jaki u nas założyłeś, bądź w przyszłości założysz.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#46 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 17:12

To było do przewidzenia już od samego początku ...

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#47 Post autor: skaranie boskie » 23 wrz 2018, 17:57

Czy ma rozumieć, że przyszedłeś tu z zamiarem szkalowania moderatorów?
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#48 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 18:10

skaranie boskie pisze:
23 wrz 2018, 17:57
Czy ma rozumieć, że przyszedłeś tu z zamiarem szkalowania moderatorów?
Nawet mi to przez myśl nie przeszło - zachowuję się tak samo, jak na Salon24, gdzie suchej nitki nie zostawiam na "dobrej zmianie", a przecież to portal klanu Janke - wyznawców Zbawcy Kaczyńskiego. Mimo to mam tam o wiele większą swobodę wypowiedzi. Piszę to całkiem serio ...

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#49 Post autor: skaranie boskie » 23 wrz 2018, 18:16

Tu też masz swobodę wypowiedzi, ale musisz brać pod uwagę, że jesteś wśród ludzi zdecydowanie odmiennych od "klanu Kaczyńskiego". nie wiem, czy tam też pozwalasz sobie na obrażanie moderatorów, czy innych userów, u nas taka opcja zwyczajnie nie przechodzi. I twoje poglądy polityczne nie mają z tym nic wspólnego.
Więcej na ten temat napisałem w wątku o sowieckiej agresji na Polskę.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#50 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 18:24

skaranie boskie pisze:
23 wrz 2018, 18:16
Tu też masz swobodę wypowiedzi, ale musisz brać pod uwagę, że jesteś wśród ludzi zdecydowanie odmiennych od "klanu Kaczyńskiego". nie wiem, czy tam też pozwalasz sobie na obrażanie moderatorów, czy innych userów, u nas taka opcja zwyczajnie nie przechodzi. I twoje poglądy polityczne nie mają z tym nic wspólnego.
Więcej na ten temat napisałem w wątku o sowieckiej agresji na Polskę.
Serio? Nawet nie wiem, czy jacykolwiek moderatorzy tam istnieją ... nie spotkałem się z nimi już od paru lat (od ostatniego banu). A obrażanie Kaczyńskiego poprzez wyśmiewanie się z jego zachowań? - na porządku dziennym u mnie ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „POKÓJ GOŚCINNY”