• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

Zanim wejdziesz na ósme piętro - pokój dla Gości
Na tym forum można pisać bez konieczności logowania
Wiadomość
Autor
bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#31 Post autor: bronmus45 » 22 wrz 2018, 23:56

eka pisze:
22 wrz 2018, 23:52
Skądże:)
Lubię merytoryczną precyzję.
No to za co ja dostałem ostrzeżenie - obywatelko eka ...???!!!

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#32 Post autor: eka » 23 wrz 2018, 00:00

Jak obywatelko... to eko:)
Wołacz ową formę deklinacyjną wymusza.

Na pewno dostałeś na PW uzasadnienie otrzymanego ostrzeżenia, Bronmusie45.

Awatar użytkownika
lczerwosz
Posty: 9449
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#33 Post autor: lczerwosz » 23 wrz 2018, 00:10

bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 23:44
Nie ośmieszaj się kolejny raz - do nicka mam zwracać się per pan ...?!!! Czy nie za zbyt wysokie mniemanie o sobie?
Niekoniecznie zbyt wysokie. Tak Ci się jawi, bo się irytujesz, że nie pozwalam na niegrzeczne traktowanie.
A wracając do meritum, czy nie zastanawia Cię, dlaczego prowadzisz wojnę ze wszystkimi. Pomyśl o tym spokojnie, nie odpowiadaj od razu. Może to nie jest takie ważne, aby zawsze walczyć o swoją rację. Przecież każdy się może mylić. My też. Dlatego może być istotne, co Ciebie boli najbardziej, co przypisujesz naszej złej woli. Bo może być tak, że źle interpretujesz nasze regulacje i nasze usiłowanie, abyś, jak każdy użytkownik, podlegał tym regulacjom. Interpretujesz to jako zło bezpośrednio dotykające Ciebie.
Spoko. Nikt Cię nie napastuje. Przybyłeś i zacząłeś się kłócić. O wszystko i ze wszystkimi. To droga donikąd.

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#34 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 00:17

Wasza tutaj hodowla kotów, służących do wykręcania im ogonów, to taka "dobra zmiana" dla utraconych już hodowli koni ...?!!! Takie bowiem odnoszę wrażenie, poparte każdą waszą (administracji wszelkich szczebli) reakcją na wytknięte wam potknięcia.
Proszę mi jasno odpowiedzieć - za co dostałem ostrzeżenie - bo sama EKO nie ma do mnie pretensji - tak przynajmniej twierdzi. Czyżby "punktowanie" na przyszłość?

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#35 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 00:19

eka pisze:
23 wrz 2018, 00:00
Jak obywatelko... to eko:)
Wołacz ową formę deklinacyjną wymusza.

Na pewno dostałeś na PW uzasadnienie otrzymanego ostrzeżenia, Bronmusie45.
Dostałem - za nagminne i uporczywe nękanie właśnie Ciebie - a przecież wyrzekasz się tak odbieranej reakcji w komentarzach na innym wątku ...

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#36 Post autor: eka » 23 wrz 2018, 00:25

bronmus45 pisze:
23 wrz 2018, 00:17
bo sama EKO nie ma do mnie pretensji
Sama eka, stosuj poprawną odmiany mego nicka:) Proszę.

Wiesz, ofiara może nie mieć pretensji do sprawcy pomówień, co nie znaczy, że sprawca jest niewiniątkiem.

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#37 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 00:31

eka pisze:
23 wrz 2018, 00:25
bronmus45 pisze:
23 wrz 2018, 00:17
bo sama EKO nie ma do mnie pretensji
Sama eka, stosuj poprawną odmiany mego nicka:) Proszę.

Wiesz, ofiara może nie mieć pretensji do sprawcy pomówień, co nie znaczy, że sprawca jest niewiniątkiem.
Nie dalej jak dziś sam Skaranie opiniował na czacie, że on nie ma pretensji do refluksa za nazwanie go wulgarnym słowem, więc tenże nie będzie ukarany. Ja mu tam odpowiedziałem, że Lczerwosz na pewno za to słowo by chciał mnie zbanować - że tak powiem z racji sprawowania urzędu ... I właśnie na tym przykładzie mamy dowód na kolejną moją rację ... Lczerwosz punktuje?

Awatar użytkownika
lczerwosz
Posty: 9449
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#38 Post autor: lczerwosz » 23 wrz 2018, 00:33

Powstrzymaj sie, już prosiłem, od eskalowania, nie tyle konfliktu, ale problemu. Dla nas jesteś problemem, bo generujesz konflikty. Dla Ciebie to też problem. Chyba, że lubisz takie życie, że nakręca Cię konflikt.
Ostrzeżenia nie dostałeś dlatego, że się na ktoś Ciebie obraził, ale jako przestrogę, wskazówkę, czego nie powinieneś robić. Nikt na Ciebie nie jest zły, ale jako osoba dorosła, musisz sobie dać radę sam ze swoim problemem, jaki jest zbyt łatwe uleganie złym emocjom. Jeśli skorzystasz ze wskazówki i nie będziesz generować konfliktów, to będzie spokój.
Sam piszesz, że nie jesteś literatem, zatem nie pisz na siłę wierszy czy prozy, aby tylko zaistnieć. A jak nudzi się w pokojach politycznych idź na inne forum albo na FB.
A ostrzeżenie dostałeś w związku z agresywnymi, obraźliwymi komentarzami, które zamieściłeś na forum w różnych miejscach. Dostałeś już PW z treścią wyjaśnienia, które także zamieszczam poniżej:

Użytkownik otrzymał następujące ostrzeżenie:
» Udzielam ostrzeżenia w związku z agresywnymi i uporczywymi wpisami adresowanymi do uczestników forum. Ostatnio "Bowiem każde miejsce przez ciebie nawiedzone zamienia się każdorazowo - wcześniej, czy później - w kloakę odchodów niedopieszczonych narcyzów."(viewtopic.php?p=4432#p4432) w stosunku do refluksa, wcześniej (dziś) do Eki (viewtopic.php?p=4415#p4415)

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#39 Post autor: bronmus45 » 23 wrz 2018, 00:39

Podpowiadam Ci zatem - ukarz również refluksa za nazwanie - i to parokrotnie Skaranie h...m. A mnie również w nie mniej obraźliwy sposób. Jeśli już taki jesteś prawy i sprawiedliwy ... wpisu już nie ma na obecnym pasku, lecz chyba możecie swoimi metodami cofnąć. Jeśli nie - dysponuję zrzutem ekranu z tego momentu. Więc jak się ma moja - w miarę przyzwoita wypowiedź - do słów wulgarnych, używanych przez refluksa? Kolejny dowód, że osoby z "lepszego sortu" są przez Ciebie traktowane wyjątkowo łagodnie. Podwójna moralność?

Awatar użytkownika
lczerwosz
Posty: 9449
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#40 Post autor: lczerwosz » 23 wrz 2018, 00:43

Sprawiedliwość nie zawsze oznacza równość. Zawsze chodzi o skuteczność. Jednego wystarczy pouczyć, dla innego nie wystarcza roczna banicja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „POKÓJ GOŚCINNY”