• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

Zanim wejdziesz na ósme piętro - pokój dla Gości
Na tym forum można pisać bez konieczności logowania
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#21 Post autor: skaranie boskie » 22 wrz 2018, 23:07

Szczerze mówiąc, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.
Wróciłeś do nas, Bronmusie, bez żadnego przymusu. Przyjęliśmy Cię, jak starego domownika.
Z początku zachowywałeś się nienagannie. Rozpocząłeś dyskusje o polityce (z tego Cię już znamy), poprosiłeś o nienaigrawanie się z twojej nieudolności literackiej - chyba wszyscy się dostosowali. Nagle - ni z gruchy, ni z pietruchy, wyskoczyłeś z pretensjami, że nikt się nie zainteresował twoją zabawą w puenty o Jędrzeju. Nie do końca to prawda, bo sam dopisałem do niej kilka wersów, które już zdążyłem zapomnieć. Dałeś nam do porównania linka z innego portalu, na którym podobna zabawa się przyjęła. Fajnie, może ją tam kontynuuj, zamiast robić u nas zadymy.
Czepiasz się użytkowników i administracji o jakieś tobie tylko znane pseudofakty i chcesz, żeby uważano Cię tutaj za wybitną personę. Może najpierw spójrz w lustro i zadaj swojemu odbiciu pytanie: kim jestem? Czego wielkiego dokonałem (poza wymyśleniem zabawy w rymowanki), by czuć się wielkim, lecz zaszczutym przez nierozumiejącą tej wielkości gawiedź?
Jako użytkownik zajmujący się na tym portalu utrzymaniem porządku i dyscypliny, zarazem pozostający bezstronnym we wszelkich konfliktach, muszę Cię zapytać, czego chcesz. Jak powinniśmy względem Ciebie postępować, byś czuł się usatysfakcjonowany i nie posądzał nas o jakąkolwiek złośliwość, bądź uznawanie Cię za użytkownika gorszego sortu?
Czy może powinniśmy wszelkie posty skierowane do Ciebie pisać wielkimi literami i w pozycji modlitewnej?
Wyjaśnij nam, proszę, swoje potrzeby, a my - malutcy - postaramy się uczynić im zadość.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#22 Post autor: bronmus45 » 22 wrz 2018, 23:27

Twoje nieudolne drwiny i brak w nich obiektywizmu są już dostateczną odpowiedzią. Lecz mimo to przejrzyj sobie osobiście moje pierwsze tutaj teksty i komentarze do nich takich osób jak Eko czy Czerwosz. Jeśli i tam nic nie dostrzeżesz, no to któryś z nas jest ślepcem. I to mentalnym.
...
P.S - dopisano chwilę później - chyba, że zdążyli już usunąć / zmienić owe komentarze. Nie sprawdzałem ...

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#23 Post autor: eka » 22 wrz 2018, 23:30

bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 23:27
takich osób jak Eko
Eka:)
Drobiazg może, ale dla mnie istotny.

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#24 Post autor: skaranie boskie » 22 wrz 2018, 23:35

bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 23:27
przejrzyj sobie osobiście moje pierwsze tutaj teksty i komentarze do nich takich osób jak Eko czy Czerwosz.
Jakieś linki?
I bądź łaskaw nie przekręcać nicków użytkowników.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#25 Post autor: bronmus45 » 22 wrz 2018, 23:37

eka pisze:
22 wrz 2018, 23:30
bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 23:27
takich osób jak Eko
Eka:)
Drobiazg może, ale dla mnie istotny.
A może byś tak podała całość wypowiedzi, lub chociażby skąd ją zaczerpnęłaś? Bo to, że jesteś osobą, to chyba nie jest obraźliwe?

Awatar użytkownika
lczerwosz
Posty: 9449
Rejestracja: 31 paź 2011, 22:51

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#26 Post autor: lczerwosz » 22 wrz 2018, 23:38

bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 23:27
takich osób jak Eko czy Czerwosz
Lczerwosz, jeśli już. Czerwosz to nazwisko obywatelu Muszyński.
Niczego nie usuwałem. Proszę zacytuj, co najbardziej Cię obraża, może jakaś analiza się przyda do odblokowania Twojego problemu.

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#27 Post autor: eka » 22 wrz 2018, 23:41

Z Twojego posta, Bronmusie.
Tkwi powyżej, nie widzisz?

Eko - to może mylić mnie ze znaną ideą. No wiesz, ekologia, ekosystem... nie dorastam tym desygnatom do pięt.

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#28 Post autor: bronmus45 » 22 wrz 2018, 23:44

lczerwosz pisze:
22 wrz 2018, 23:38
bronmus45 pisze:
22 wrz 2018, 23:27
takich osób jak Eko czy Czerwosz
Lczerwosz, jeśli już. Czerwosz to nazwisko obywatelu Muszyński.
Niczego nie usuwałem. Proszę zacytuj, co najbardziej Cię obraża, może jakaś analiza się przyda do odblokowania Twojego problemu.
Nie ośmieszaj się kolejny raz - do nicka mam zwracać się per pan ...?!!! Czy nie za zbyt wysokie mniemanie o sobie?

bronmus45

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#29 Post autor: bronmus45 » 22 wrz 2018, 23:44

eka pisze:
22 wrz 2018, 23:41
Z Twojego posta, Bronmusie.
Tkwi powyżej, nie widzisz?

Eko - to może mylić mnie ze znaną ideą. No wiesz, ekologia, ekosystem... nie dorastam tym desygnatom do pięt.
I to Ciebie obraziło..? Odpowiedź tożsama jak powyżej do Lczerwosz ...

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

- warto się temu przyjrzeć bliżej (to do administratorów), bo coś jest nie tak ...

#30 Post autor: eka » 22 wrz 2018, 23:52

Skądże:)
Lubię merytoryczną precyzję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „POKÓJ GOŚCINNY”