• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Zmowa mediów

dyskusje o polityce
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Zmowa mediów

#1 Post autor: @psik » 12 maja 2019, 22:33

Krzyczeli kiedyś "Komuno wróć" i komuna wróciła - cenzura pełnym ryjem

https://nczas.com/2019/05/12/perfidna-z ... H9kSrm5RbI
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Zmowa mediów

#2 Post autor: skaranie boskie » 13 maja 2019, 21:12

Ja myślę, że mogą być dwie przyczyny ciszy nad tą trumną.
Pierwsza, nie było tam dwudziestu tysięcy, tylko może ze dwadzieścia osób, które usiłowały decybelami zastąpić ilość. (zaznaczam, to jeno domniemanie)
Druga, oprócz wspomnianych w artykule stacji telewizyjnych, mamy jeszcze sporo tzw. niezależnych. Czy którakolwiek z nich zająknęła się choćby jednym zdaniem na temat tej, rzekomo potężnej, manifestacji? Będę wdzięczny za jakiś odnośnik. No bo wiesz, napisać to można, że Kubuś Puchatek został prezydentem Rosji...
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Zmowa mediów

#3 Post autor: @psik » 14 maja 2019, 18:52

Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Zmowa mediów

#4 Post autor: skaranie boskie » 14 maja 2019, 23:52

Powiem tak: Szkoda mi transferu, za który płacę, na słuchanie o wielkiej Polsce katolickiej i o zwycięstwie z 1920 roku, które podobno było dziełem niejakiej pani Matki Boskiej. Po pierwsze, to nie Matka Boska, tylko zwyczajna sraczka była powodem niewydolności wojsk rosyjskich. jeśli utożsamiasz te dwie przyczyny, to już twoja rzecz - nie wnikam w niczyje wierzenia.
Po drugie - te filmiki niczego nie wnoszą do rozmowy, niczego nie wyjaśniają a są jedynie reklamą kilku panów i ich wyznania religijnego.
Sorry, naprawdę mi szkoda transferu i czasu na takie brednie.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Zmowa mediów

#5 Post autor: @psik » 15 maja 2019, 10:04

Skoro szkoda ci transferu na prawdę to jak niby masz sprawdzić czy było tam 2 tysiące czy 20 tysięcy? Według ciebie gdy nie mówili w TVN i TVP to nic takiego nie mialo miejsca. Żałosny argument. Filmiki właśnie były po to by zobaczyć skalę, a nie żebyś się z nimi zgadzał lub nie. Nie wymagam niczego od czerwonych przeciwników wolności.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Zmowa mediów

#6 Post autor: skaranie boskie » 16 maja 2019, 21:22

Ależ ja obejrzałem te filmy i dopiero potem stwierdziłem, że szkoda było transferu.
A tak przy okazji, anegdota z życia:
Zapewne pamiętasz serię francuskich filmów o żandarmie z Saint Tropez. Każdy kończył się defiladą co najmniej kompanii żandarmów otoczonych tłumem gawiedzi na placu przy przystani jachtowej w tymże miasteczku. Gdy pewnego dnia w swoich włóczęgach trafiłem na tenże plac, pierwszą moją myślą było - jak oni się tu wszyscy pomieścili? A drugą, były słowa Lenina - kino, to najważniejsza ze sztuk.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Zmowa mediów

#7 Post autor: @psik » 18 maja 2019, 00:14

skoro juz polubiłes to kolejna dawka

https://www.youtube.com/watch?v=k3duZ5T-z1Q
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Zmowa mediów

#8 Post autor: skaranie boskie » 18 maja 2019, 01:24

Pomimo wesołej miny pana prelegenta, da się odczuć zawód spowodowany sondażami.
Nawet padło w treści: przekroczyliśmy próg wyborczy w sondażach...
Pytanie o jakim progu ów pan prelegent mówi? O tym oficjalnym, czy o rzeczywistym?
Oficjalny, to 5%, zgodny z założeniami unijnymi, Realny, wymuszony PiSowską ordynacją wyborczą wynosi 15 - 16 %.
Tego, mam nadzieję, nazistowcy w Polsce nigdy nie osiągną. Tak im dopomóż Bóg, którego zawsze sobie biorą na pomocnika.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Zmowa mediów

#9 Post autor: @psik » 19 maja 2019, 00:31

Całe szczęscie, że tacy nazisci jak ty, nie znaja sie na polityce. Nazizm=socjalizm=komunizm to wszystko lewica, fuj
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Zmowa mediów

#10 Post autor: @psik » 19 maja 2019, 15:56

Zobaczcie jaką mamy wolność mediów w Polsce. Gdy 11 maja zgromadziło się kilkadziesiąt tysięcy patriotów w Warszawie by zamanifestować swój sprzeciw ws. 447 były wszystkie media i prawie nic nie pokazały. Gdy wczoraj gromadzi się kilkuset prounijnych statystów nadają wszyscy. Żal
https://twitter.com/MarcinRola89/status ... 24/photo/1
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

ODPOWIEDZ

Wróć do „CO TAM, PANIE, W POLITYCE?”