• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

dyskusje o polityce
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#1 Post autor: @psik » 19 maja 2019, 21:47

Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#2 Post autor: skaranie boskie » 20 maja 2019, 21:42

Jak widać z tej mapki, jedynie podział na Polaków-katolików i innych może się wpisywać w szczere chęci narodowców do zdyskredytowania patriotyzmu sporej części obywateli. Mapka, mówiąca o poczuciu więzi z krajem, czyli o rzeczywistym poziomie patriotyzmu, wypełnia kolorem zawsze przekraczającym 90% cały kraj. teoria o jego braku w części zachodniej, którą uwielbiacie lansować, bierze w łeb nawet w świetle waszych pseudodowodów. Nie, @psiku, siła twoich argumentów nie przekonuje, choć poraża. Ignorancją, dyletanctwem i dziecinadą wreszcie. Po raz kolejny przekonuję się, że na jakiekolwiek dyskusje z narodowcami szkoda czasu. Mają tylko jedną mocną cechę - fanatyzm.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#3 Post autor: @psik » 20 maja 2019, 23:10

To mapy bez jakiegokolwiek mojego komentarza. Dyskutujesz sam ze sobą? Mapki to rodzaj faktów, nie zgadzasz sie z faktami? to tylko świadczy o tobie a nie o mnie. Nie przenoś swoich problemów na innych ludzi. To twój problem, ze świat faktów jest sprzeczny z twoimi wyobrażeniami.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#4 Post autor: skaranie boskie » 22 maja 2019, 20:45

To Ty próbujesz nam zrobić wodę z mózgów.
Publikujesz link do mapki i to samo w sobie nie niesie za sobą żadnej treści. Jeśli jednak nadałeś wątkowi taki, a nie inny tytuł, sugerujesz, że jest to mapa określająca poziom patriotyzmu w różnych regionach Polski. To właśnie z tą sugestią próbowałem polemizować. Twoja odpowiedź wyraźnie odkrywa twoje intencje - pokazanie czegoś, co uważasz za korzystne dla głoszonych przez ciebie poglądów, a zarazem ośmieszenie ewentualnego przeciwnika. Z kimś takim nie będę dyskutował.
Od tej chwili przestaję odpowiadać na twoje wpisy, bo rozumiem, że nie chcesz dyskusji. Każdy kolejny będę usuwał. Skoro nie chcesz dyskusji, wszelkie tego typu publikacje uznaję jedynie za wykorzystanie dysku w celu przechowania danych, a za to trzeba zapłacić.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#5 Post autor: @psik » 23 maja 2019, 07:43

Panie cenzorze
Pierwsza mapka pokazuje jak duzy procent Polaków mieszka w mieszkaniu co najmniej dwupokoleniowym. Lewicowcy najchętniej oddają rodziców do domu starców.

Mapki numer dwa i trzy mówi o przywiązaniu do miejsca zamieszkania
Mapka numer cztery i sześć mówi o przywiązaniu do ojczyzny.
mapka numer pięć mówi o przywiązaniu do religii w której nas wychowano.

To, że ty masz te wszystkie wartości w nosie , źle świadczy tylko o tobie panie cenzorze.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#6 Post autor: @psik » 23 maja 2019, 07:56

Nazywasz mnie narodowcem. Jest wiele wartości, które szanuję ale na pewno bycie polskim państwowcem nie mieści się w pierwszej piątce. Jestem raczej wolnościowcem i najważniejsze dla mnie wartości to:
- wolność osobista
- wolność słowa
- wolność gospodarcza
- rodzina
- prawo własności
- sprawiedliwe sądy
- bezpieczeństwo wewnętrzne
- bezpieczeństwo zewnętrzne i dopiero przy tym punkcie można zahaczyć o patriotyzm, który ty nazywasz nacjonalizmem.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#7 Post autor: skaranie boskie » 23 maja 2019, 20:23

@psik pisze:
23 maja 2019, 07:43
To, że ty masz te wszystkie wartości w nosie
Po raz kolejny przypisujesz mi coś, o czym nie masz pojęcia. Nie usunę tego jedynie dlatego, że zrobiłeś to zanim zdążyłem Cię ostrzec, byś tego nie robił.
@psik pisze:
23 maja 2019, 07:56
najważniejsze dla mnie wartości to:
- wolność osobista
- wolność słowa
- wolność gospodarcza
- rodzina
- prawo własności
- sprawiedliwe sądy
- bezpieczeństwo wewnętrzne
- bezpieczeństwo zewnętrzne i dopiero przy tym punkcie można zahaczyć o patriotyzm, który ty nazywasz nacjonalizmem.
Deklaracja ze wszech miar godna podziwu i chyba każdy chętnie by się pod nią podpisał. Niestety, to jedynie deklaracja. Głoszone zarówno przez Ciebie, jak i przez twoich idoli (nie śmiem twierdzić, że mocodawców) poglądy, oraz zachowania na ich "wolnościowych" wydarzeniach absolutnie przeczą temu, co deklarujesz.
Nie wiem ile z w/w wartości niosą w sobie hasła takie jak: "Europa biała, albo bezludna". Rozumiem, że pierwsza z brzegu - wolność osobista - ma przysługiwać wyłącznie jednej rasie? To oczywiście nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem, a już z rasizmem na pewno nie.
Cóż - po owocach ich poznacie...
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#8 Post autor: @psik » 23 maja 2019, 21:28

powinieneś usunąć swój post skoro z ciebie taki cenzor, TYLKO z twoich ust wyszedł tekst ""Europa biała, albo bezludna". - nikt inny na tym forum chyba tak nie napisał. hej czerwony cenzoruj sam siebie.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Polski patriotyzm na mapach wg GUS

#9 Post autor: skaranie boskie » 23 maja 2019, 21:54

A gdzie stwierdziłem, że napisał?
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „CO TAM, PANIE, W POLITYCE?”