• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Tęczowy faszyzm

dyskusje o polityce
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Tęczowy faszyzm

#1 Post autor: @psik » 09 cze 2019, 14:41

Faszyzm to określenie umowne, bardziej pasowałby nazizm lub komunizm, ale Skaranie na słowo "faszyzm" wyciąga z szuflady maść na ból dupy.

To zresztą nie ma znaczenia, którą ideologią można określić tęczową dyktaturę, tęczową nienawiść do kościoła i tradycji. Tęczową nienawiść do rodziny i tę zazdrość o posiadanie dzieci. Tęczowi na zachodzie bez problemu dostają dzieci odebrane normalnym rodzinom. To zupełnie jak odbieranie dzieci podczas okupacji niemieckiej.


https://wrealu24.pl/paryz-manifestacja- ... eczenstwo/
Ostatnio zmieniony 14 lip 2019, 13:25 przez @psik, łącznie zmieniany 1 raz.
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Tęczowy faszyzm

#2 Post autor: skaranie boskie » 09 cze 2019, 22:23

@psiku, żonglujesz tutaj określeniami bez pokrycia w rzeczywistości.
Spróbuję je wypunktować po kolei.
1.
@psik pisze:
09 cze 2019, 14:41
tęczową dyktaturę
A kto powiedział, że tęcza jest dyktaturą?
Jest tylko alternatywą dla ksenofobii, dla braku tolerancji, dla demonizowania wszystkiego, co nie mieści się w ciasnym, zaściankowym światopoglądzie narodowców. Powiedziałbym "faszystów", ale obawiam się, że znów określisz faszyzm mianem socjalizmu.
2.
@psik pisze:
09 cze 2019, 14:41
tęczową nienawiść do kościoła i tradycji.
Kto, poza wielbicielami kościoła i tradycji powiedział choćby słowo o nienawiści do tych dwóch instytucji? Według mnie nikt. Ludzie spod znaku tęczy szanują wszystkie światopoglądy i chcą, by "ten ichny" był szanowany na równi ze wszystkimi. To przykościółkowi apologeci jedynie słusznej opcji deprecjonują na każdym kroku wszelkie idee nie mieszczące się w ich przekazie. Nigdy nie jest odwrotnie, choć propagandowo próbuje się to odwrócić.
3.
@psik pisze:
09 cze 2019, 14:41
ową nienawiść do rodziny
Żadna osoba o innej orientacji seksualnej nie zazdrości reszcie świata możliwości tworzenia rodziny, domaga się jedynie takiej samej możliwości dla siebie.
4.
@psik pisze:
09 cze 2019, 14:41
zazdrość o posiadanie dzieci
To też błędna retoryka. Przecież dziecko może sobie zrobić każdy, nawet wbrew swoim popędom. Jest na świecie masa osób o odmiennej orientacji, które - pomimo wszelkich trudności - płodzą dzieci. Problem więc zazdrości o ich posiadanie jest wyimaginowany, podobnie, jak wszystkie problemy związane z mniejszościami seksualnymi.
5.
@psik pisze:
09 cze 2019, 14:41
Tęczowi na zachodzie bez problemu dostają dzieci odebrane normalnym rodzinom.
Byłeś na tym "zachodzie"? Widziałeś tych "normalnych rodziców"? Jak już będziesz i zobaczysz, jak już porozmawiasz z jednymi i drugimi, to chętnie wrócę do tej dyskusji. Póki co powtarzasz stereotypy, a z tymi dyskutować nie zamierzam.
6.
@psik pisze:
09 cze 2019, 14:41
To zupełnie jak odbieranie dzieci podczas okupacji niemieckiej.
Ten punkt pozostawię bez komentarza. Zaznaczyłem go jedynie w celu pokazania twojej niekompetencji w sprawie, w której zabierasz głos.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@psik
Posty: 676
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:56

Tęczowy faszyzm

#3 Post autor: @psik » 09 cze 2019, 23:27

możesz sobie punktować ile chcesz - nadszedł tęczowy faszyzm i tęczowi chcą naszej śmierci i naszych dzieci. takiego wała!

https://www.magnapolonia.org/robert-bak ... C6g306p3Aw
Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta. - Stefan Kisielewski

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Tęczowy faszyzm

#4 Post autor: skaranie boskie » 10 cze 2019, 18:08

Głupota ludzka nie bierze się z poglądów politycznych. Na pewno nie poprę podobnych zachowań. Przynoszą dokładnie odwrotny skutek, niż był - jak myślę - zakładany.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

@ psik

Tęczowy faszyzm

#5 Post autor: @ psik » 11 cze 2019, 00:36

to nie przyczyna, to rezultat. Nie ma przypadków, są tylko znaki. To wojna na śmierć z marksizmem kulturowym.

Awatar użytkownika
Gloinnen
Admin
Posty: 12420
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:58

Tęczowy faszyzm

#6 Post autor: Gloinnen » 11 cze 2019, 21:17

Ale proszę mi powiedzieć, po co dwóm chłopom małe dziecko. Niech mi ktoś wytłumaczy, jakie ich potrzeby miałoby spełniać.
skaranie boskie pisze:
09 cze 2019, 22:23
Ludzie spod znaku tęczy szanują wszystkie światopoglądy
Dowcip roku.

Ja bym chciała, żeby ludzie spod znaku tęczy odpier...olili się od kościoła. Po co się pchają, skoro ich tam nikt nie chce? Dlaczego nagle usilnie zabiegają o pseudoakceptację ze strony jakiejś grupy ludzi, z którymi im nie po drodze? Nie wszyscy muszą ich kochać, nie każda wspólnota jest otwarta dla każdego i to chyba oczywiste.
Ja, dajmy na to, żrę mięso i nie domagam się teraz od wegan, aby mnie entuzjastycznie pokochali dlatego, że jestem inna od nich, ani nie pcham się na siłę w ich środowisko ze swoim mięsożerstwem.
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Tęczowy faszyzm

#7 Post autor: skaranie boskie » 12 cze 2019, 07:56

Gloinnen pisze:
11 cze 2019, 21:17
Ja bym chciała, żeby ludzie spod znaku tęczy odpier...olili się od kościoła. Po co się pchają, skoro ich tam nikt nie chce?
A ja bym chciał, żeby Kościół, razem ze swoimi nadgorliwymi wyznawcami odpier...olił się od ludzi spod znaku tęczy. Po co się pchają, skoro ich tam nikt nie chce? Dlaczego uparcie starają się totalnie zdeprecjonować grupę ludzi, z którymi im nie po drodze? Nie wszyscy muszą ich kochać, nie każda wspólnota jest otwarta dla każdego i to chyba oczywiste.
Zwolennicy równości tym się różnią od wyznawców jakiejkolwiek religii, że są otwarci i tolerancyjni. Ludzie religijni zawsze uważają się wartościowszych, bo w ich mniemaniu religia ich takimi czyni. To skutek rozpoczętej w dzieciństwie i nigdy, nawet po śmierci się nie kończącej indoktrynacji. Z tego powodu u nas katolicy uważają się ludzi wyjątkowych, gdzie indziej czynią to muzułmanie, a jeszcze gdzieś indziej na przykład buddyści. Panująca religia wyznacza im bowiem standardy nie tylko moralne. Wszelcy przywódcy religijni potrzebują wyznawców, jak politycy elektoratu, inaczej bowiem straciliby rację bytu.
Uznanie i tolerowanie praw innych może być groźne dla egzystencji instytucji, podobnie, jak pokazanie jej zakłamania i bigoterii.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
Gloinnen
Admin
Posty: 12420
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:58

Tęczowy faszyzm

#8 Post autor: Gloinnen » 16 cze 2019, 20:18

skaranie boskie pisze:
12 cze 2019, 07:56
Zwolennicy równości tym się różnią od wyznawców jakiejkolwiek religii, że są otwarci i tolerancyjni.
No nie żartuj. Ludzie otwarci i tolerancyjni nie manifestują swojej otwartości i tolerancji poprzez profanację, szyderstwo i prowokacje.

Kościół niczego nie chce od ludzi spod znaku tęczy.
Kościół głosi określone poglądy na ich temat, ale nie domaga się dyskryminacji. Ewentualnie sprzeciwia się temu, aby nagle z racji "bycia spod znaku tęczy" dostali nienależne im przywileje.
skaranie boskie pisze:
12 cze 2019, 07:56
Uznanie i tolerowanie praw innych może być groźne dla egzystencji instytucji, podobnie, jak pokazanie jej zakłamania i bigoterii.
Sprzeciwiasz się temu, aby Kościół był faworyzowany przez władzę, aby otrzymywał różne apanaże, publiczne środki finansowe, itp.
A ja uważam tak samo, że środowiska "tęczowe" nie muszą mieć żadnych przywilejów. Oni nie chcą równości, oni chcą być "równiejsi".
Gloinnen pisze:
11 cze 2019, 21:17
Ale proszę mi powiedzieć, po co dwóm chłopom małe dziecko. Niech mi ktoś wytłumaczy, jakie ich potrzeby miałoby spełniać.
Masz jakąś mądrą odpowiedź na to pytanie?
Niechaj inny wiatr dzisiaj twe włosy rozwiewa
Niechaj na niebo inne twoje oczy patrzą
Niechaj inne twym stopom cień rzucają drzewa
Niechaj noc mnie pogodzi z jawą i rozpaczą

/B. Zadura
_________________
E-mail:
glo@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
skaranie boskie
Admin
Posty: 14774
Rejestracja: 29 paź 2011, 00:50

Tęczowy faszyzm

#9 Post autor: skaranie boskie » 16 cze 2019, 21:38

Gloinnen pisze:
16 cze 2019, 20:18
Masz jakąś mądrą odpowiedź na to pytanie?
Mam. Oto ona:
Po co chłopu i babie (sorry, idę twoją narracją) małe dziecko? Niech mi ktoś wytłumaczy, jakie ich potrzeby miałoby spełniać?
Gloinnen pisze:
16 cze 2019, 20:18
No nie żartuj. Ludzie otwarci i tolerancyjni nie manifestują swojej otwartości i tolerancji poprzez profanację, szyderstwo i prowokacje.
Z tym się zgadzam. Nie rozumiem jedynie, dlaczego, jeśli zaczyna się rozmowa o "złym" księdzu, zaraz padają argumenty, że ksiądz to też człowiek, ma prawo do słabości, a jednostka nie może być odpowiedzialna za całe środowisko, gdy zaś ewidentną głupotą wykaże się kilku durni spod innego znaku, natychmiast ich winą obciąża się całe środowisko. Ja tak sobie myślę w tym moim ciasnym mózgu, że człowiek tolerancyjny zawsze będzie otwarty na innych ludzi, jednak w imię tejże tolerancji wytknie każdemu - niezależnie, po której sam stoi stronie - niewłaściwe zachowania. Już wcześniej stwierdziłem, że nie popieram zachowań, jakie miały miejsce na paradzie równości i mam nadzieję, że ich sprawcy poniosą odpowiedzialność za swój wygłup.
Byłbym również niezmiernie szczęśliwy, gdyby i z drugiej strony działo się podobnie, gdybym nie musiał słuchać autorytarnych wypowiedzi hierarchów o przeróżnych kundelkach itp., są bowiem na świecie ludzie, którzy poza religijnymi, mają jeszcze prawdziwe, ludzkie uczucia i takie określenia mogą ich zwyczajnie boleć. O tym chcętnie podyskutuję w innym wątku, który niebawem założę.
Kloszard to nie zawód...
To pasja, styl życia, realizacja marzeń z dzieciństwa.


_____________________________________________________________________________

E-mail
skaranieboskie@osme-pietro.pl

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Tęczowy faszyzm

#10 Post autor: eka » 28 cze 2019, 15:57

Integralne, najważniejsze składowe faszyzmu: nacjonalizm i militaryzm.
To mi się kojarzy... a mniejsza z tym, ale na pewno nie z atakowaną tu formacją. Trzeba być wyjątkowo ... (wpisz pejoratywną nazwę braku oleju w głowie, skarłowacenia IQ), aby użyć określenia: Tęczowy faszyzm.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CO TAM, PANIE, W POLITYCE?”