• Nasze rekomendacje
  •  
    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.
    Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może bronić się przed demokratycznie podjętą decyzją.

    Benjamin Franklin

    UWAGA!
    KONKURS NA TEKST DISCO POLO ROZSTRZYGNIĘTY!

    Jeżeli tylko będziecie zainteresowani, idea konkursów powróci na stałe.
    A oto wyniki



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

Skojarzenia

Wasze pomysły na gry i zabawy - niekoniecznie literackie
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Skojarzenia

#31 Post autor: eka » 02 paź 2018, 16:51

Ile się chce, Jago:)
Od jednego po tyle, ile się da.

Awatar użytkownika
EdwardSkwarcan
Posty: 2981
Rejestracja: 23 gru 2013, 20:43

Skojarzenia

#32 Post autor: EdwardSkwarcan » 28 lis 2018, 20:43

drzewo - opał - suszone gówno

Awatar użytkownika
bonkreta
Posty: 497
Rejestracja: 12 gru 2018, 20:07

Skojarzenia

#33 Post autor: bonkreta » 17 lut 2019, 11:29

nawóz - ekologia - GMO
Nie chcę żyć w swoich dziełach, chcę żyć w moim apartamencie. - Woody Allen

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Skojarzenia

#34 Post autor: eka » 17 lut 2019, 13:34

inżynieria - laboratorium - szalej - sliwki nierobaczywki - diamentowa pestka - czemu mi to robisz - galwanizator - morszczyn wyprasowany - sinice bałtyckie - saga o fokach - seminarium muszej arystokracji - nabzdyczenie - korozja układu limfatycznego - blaknięcie - rysy na giewoncie - musztra leniwych pasożytów - karma - nie śpiewaj w muzeum - trzeba rozebrać choinkę - znowu kuxwa wiosna - zmierzch okołoplanetarny - trzeba zniknąć w oku mgieł - transponder - czułe noże - strach na końcu impulsywnej autostrady do MZK - podwieszony dzwonek pod kopułą światów równoległych - jastrzębi jęzor - zamknij się

Awatar użytkownika
bonkreta
Posty: 497
Rejestracja: 12 gru 2018, 20:07

Skojarzenia

#35 Post autor: bonkreta » 17 lut 2019, 22:15

otwórz się - sezam - skarb - Pan Samochodzik - pani Słowikowa - gniazdo - dom - serial - seria - palba - fajerwerki - upojenie - otrzeźwienie - sole - zasady - kręgosłup - dysk - jpg - kopia zastępcza - falsyfikat - mistyfikacja - oliwa sprawiedliwa
Nie chcę żyć w swoich dziełach, chcę żyć w moim apartamencie. - Woody Allen

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Skojarzenia

#36 Post autor: eka » 18 lut 2019, 22:24

woda drży na laboratoryjnym szkiełku - napięcie powierzchniowe - musi być proste - egezmplificentum - ta koniczynka ma dziewięć rozgałęzień - tarcza pod ręką - wiatr na gwizdnięcie - lubię skojarzenia - uśmiech co z dziupli wyleci - miazga słowa - sześcioramienny strach - taniec orek - ocean nie ustępuje - nie chcieć tego - nóż z wody - pływy - nieśmiertelna meduza - Grecja - Saloniki - mieszczańskie draperie - ambicja niszczy - poezja jest mordercą - mieć w nosie - nos ma mnie - starczy budy dla wszystkich - jak się kończy - nie tak jak zaczyna

Awatar użytkownika
bonkreta
Posty: 497
Rejestracja: 12 gru 2018, 20:07

Skojarzenia

#37 Post autor: bonkreta » 18 lut 2019, 22:42

nie taki diabeł straszny - strach na wróble - słoma - wiejski świątek - betonowa dżungla - piktogramy - zaginione cywilizacje - profetyzm - szklana kula - pokaleczone palce - kto się nie sparzy - doświadczenie - ślady pamięciowe - umiejętność wnioskowania - percepcja - instynkt
Nie chcę żyć w swoich dziełach, chcę żyć w moim apartamencie. - Woody Allen

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Skojarzenia

#38 Post autor: eka » 19 lut 2019, 18:50

tabuny koni ewolucji - bakterie wodorowe - krzywy nos makaka - wielka wtopa galaktyk - nieuzbrojone palce stóp - wspinaczka po udzie - zachód logiki - uczeni na stosy poeci na trony - w BOR-ze szyszki kłują muchomory trują sarenki prześladują - gdzież jest ten czas w kolorze cytryny a nie uryny - miałaś chęć zostań więc - android - w mózgu wirowanie rój znój kuj h...

Awatar użytkownika
bonkreta
Posty: 497
Rejestracja: 12 gru 2018, 20:07

Skojarzenia

#39 Post autor: bonkreta » 19 lut 2019, 19:01

niedotlenienie - pamięć wsteczna - życie płodowe - pępowina - piramida potrzeb - poczucie przynależności - wolność teoretyczna - demokracja fasadowa - podkopane fundamenty - ruiny - starożytność - upadek imperium - powrót do korzeni - podatny grunt - mrowisko - królowa - Bona - italo disco - szlagiery - trafia szlag
Nie chcę żyć w swoich dziełach, chcę żyć w moim apartamencie. - Woody Allen

Awatar użytkownika
eka
Posty: 16787
Rejestracja: 30 mar 2014, 10:59

Skojarzenia

#40 Post autor: eka » 24 lut 2019, 22:45

krytyka, brak akceptacji, odmienność oglądu, brak szerszego spojrzenia, brak wojen w Europie, śladami wielonarodowej Rzeczypospolitej Jagiellonów, kompleksy, cisza

ODPOWIEDZ

Wróć do „GRY I ZABAWY”