• Nasze rekomendacje
  •  
    Są rzeczy, o których wiemy, że je wiemy. Są rzeczy, o których wiemy, że ich nie wiemy. Ale są też rzeczy, o których nie wiemy, że ich nie wiemy.
    Donald Rumsfeld






    UWAGA!
    JEŻELI JESTEŚ ZAREJESTROWANYM UŻYTKOWNIKIEM I MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM, NAPISZ NAM O TYM W MAILU.
    admin@osme-pietro.pl
    PODAJĄC W TYTULE "PROBLEM Z LOGOWANIEM"
     
  • Słup ogłoszeniowy
  •  
    Nasza Użytkowniczka Baska.S94 wydała swoją długo zapowiadaną powieść pt. "Echo obcych wspomnień".
    15 maja w Bibliotece Publicznej w niewielkiej miejscowości Boleszkowice w zachodniopomorskim odbędzie się jej pierwsza prezentacja połączona z wieczorem autorskim.
    Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
    Więcej informacji, w tym o możliwości zakupu książki znajdziecie tutaj.
    PYTANIE DO WSZYSTKICH.
    CZY KTOŚ MA POMYSŁ NA SENTENCJĘ MIESIĄCA?
    Więcej informacji



    JAK SIĘ PORUSZAĆ POMIĘDZY FORAMI? O tym dowiesz się stąd.
     

z górki

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
witka
Posty: 3230
Rejestracja: 28 wrz 2016, 12:02

z górki

#1 Post autor: witka » 01 cze 2018, 01:02

plum
Ostatnio zmieniony 16 cze 2018, 15:12 przez witka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie bój się snów, dzielić się tobą nie będę. - Eka

Agnieszka R.
Posty: 981
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:09

z górki

#2 Post autor: Agnieszka R. » 01 cze 2018, 09:57

Wiersz zatrzymuje. Jest ciekawie. Tylko nie rozumiem kotki, bo przecież Szymborska pisała o.kocie. Jeśli już to kot Szymborskiej. No i te "poczekalnie" zastapilabym czymś innym innym wymiarem, bo traci przez te poczekalnie na uniwersalnosci.

witka
Posty: 3230
Rejestracja: 28 wrz 2016, 12:02

z górki

#3 Post autor: witka » 01 cze 2018, 10:04

Dzięki.
Kotka i poczekalnie zostaną - w naiwności autora, jako jego sygnaturka, z braku maszyny do pisania z felerną czcionką albo jakiegoś spójnika na przykład więc.
Nie bój się snów, dzielić się tobą nie będę. - Eka

Marcin Sztelak
Posty: 5205
Rejestracja: 21 lis 2011, 12:02

z górki

#4 Post autor: Marcin Sztelak » 01 cze 2018, 13:26

Dobry, wpisujący się w wczorajszy dzien procesyjny. I tradycyjnie nie tylko, szerokie spektrum.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „WIERSZE BIAŁE I WOLNE”